پخش زنده همزمان از 4 شبکه سیما

بزرگسالان اصفهان فاتح مسابقات هنرهای فردی و میانداری کشور

مسابقات هنرهای فردی و میانداری بزرگسالان کشور به میزبانی استان فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، بر این اساس در این دوره از مسابقات که به مدت دو روز در این شهر تاریخی برگزار شد، 150 ورزشکار از 19 استان کشور برای کسب عنوان قهرمانی در بخش‌های میانداری، چرخ تیز، چرخ چمنی، 2میل بازی، 3و4و5و6 میل بازی سنگین، کباده، سنگ و میل‌گیری در دو وزن (90- و 90+) با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان تیم استان اصفهان توانست با غلبه بر حریفان در مجموع امتیازات از دیگر رقبای خود بالاتر قرار گیرد. پس از اصفهان تیم‌های فارس و کرمان در مکان‌های دوم و سوم ایستادند.

این در حالی است که مسابقات میانداری و هنرهای فردی کشور، به دلیل اهمیت و جذابیت بالایش به صورت مستقیم از 4 شبکه سیما (شبکه ورزش، شبکه استان فارس، شبکه شما و شبکه جام جم) پخش شد که رییس و دبیر فدراسیون و مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس هم در سالن مسابقات حضور داشتند

ریز نتایج و نفرات اول تا سوم هر رشته و وزن به شرح ذیل اعلام می گردد.

چرخ چمنی (90+ کیلوگرم):

  1. هومن علایی (سمنان)، 2. علی شفق (همدان)، 3. محمد جواد سیاح پور (فارس)

سنگ (90+ کیلوگرم):

  1. هادی داودی (لرستان)، ا2. کبر نوری (تهران)، 3. سیدناصر میرالهی (یزد)

میل گیری (90+ کیلوگرم):

  1. علیرضا ارجین (مازندران)، 2. امیر مهری (چهارمحال بحتیاری)، 3. امین شهریاری (اصفهان)

کباده (90+ کیلوگرم):

  1. سید محسن جوادی (فارس)، محمدحسین گنجی زاده (هرمزگان)، اصغر صمدی (البرز)

چرخ تیز (90+ کیلوگرم):

  1. احمد امانی (لرستان)، حسین میکده (فارس)، 3. محسن گلستانی زاده (خراسان رضوی)

4،3 میل بازی (90+ کیلوگرم):

  1. محسن گلستانی زاده (خراسان رضوی)، 2. سیدحمیدرضا ترابی (کرمان)، مهدی زارع (اصفهان)

میانداری(90- کیلوگرم):

  1. آرش کارآموزیان (کرمتن)، علی جلیجو (البرز)، ایمان طالعی (یزد)

میل گیری (90- کیلوگرم):

  1. علی اصغر جاویدی (فارس)، 2. حسن کمالی (اصفهان)، 3. حسن خداوردی (چهارمحال بختیاری)

6،5،4،3 میل بازی (90- کیلوگرم):

  1. ابوالفضل طاووسی (اصفهان)، 2. سید سجاد موسوی (همدان)، داریوش پورجعفری (کرمان)

سنگ (90- کیلوگرم):

  1. محسن حسینی (فارس)، 2. جواد فرخی (بوشهر)، 3. محمدرضا زین العابدینی (اصفهان)

چرخ چمنی (90- کیلوگرم):

  1. سید جلال صالحی (چهارمحال بختیاری)، 2. آرش کارآموزیان (کرمان)، 3. سعید پهلوانی (اصفهان)

کباده (90- کیلوگرم):

  1. مجید گل پیرا (اصفهان)، 2. ابوذر ارادری (هرمزگان)، 3. حسین صائمی (سمنان)

چرخ تیز (90- کیلوگرم):

  1. علی جلیجو (کرمان)، 2. مجتبی ذاکر (اصفهان)، 3. علی غرقی (فارس)

2میل بازی (90- کیلوگرم):

  1. ابوالفضل طاووسی (اصفهان)، 2. پژمان سکونتی (کردستان)، 3. سیدسجاد موسوی (همدان)

میانداری (90- کیلوگرم):

  1. محسن گلستانی زاده (خراسان رضوی)، 2. فرهاد نکوفر (کرمان)، 3. حسین میکده (فارس)

مجموع تیمی (90- و 90+ کیلوگرم):

  1. اصفهان، 2. فارس، 3. کرمان