انتحاب قوی ترین ورزشکار سال 94

­با برگزاری مسابقات آزاد سنگ کشور
قویترین ورزشکار زورخانه ای سال 94 انتخاب می شود

 

 

بر اساس تقویم ورزشی سال1394"دومین دوره ­مسابقات آزاد سنگ کشور "برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، این رقابتها مقارن با ایام ولادت امام محمد باقر(ع) در رده سنی آزاد برگزار خواهد شد.

زمان پذیرش این مسابقات یک روزه، جمعه 28 فروردین94 ساعت 7/30 صبح و آغاز مسابقه همان روز ازساعت 9 صبح و طبق آیین نامه قوانین و مقررات مسابقات زورخانه ای (مندرج در سایت­ فدراسیون) با محاسبه تعداد بیشترین رکورد سنگ با وزن هر جفت100کیلوگرم که تعداد 5جفت پرس آن اجباری است، برای"انتخاب قویترین ورزشکار زورخانه ای سال1394" برگزار و به قهرمانان اول تا سوم، مدال و حکم قهرمانی و چهارم تا ششم حکم قهرمانی اهدا و به مقام اول نیز جایزه ویژه تعلق می گیرد.

در مسابقات آزاد، پذیرش شرکت کنندگان از سراسر کشور نامحدود است و نیاز به ارائه معرفی نامه و کمیت ( تعداد ) و کیفیت ( نتایج ) شرکت کنندگان در ارزیابی استانها لحاظ می گردد.

شایان ذکر است محل برگزاری این مسابقات و پیکار مدعیان کسب عنوان قویترین ورزشکار زورخانه ای 94، متعاقباً اعلام می گردد.

خاطر نشان می گردد اولین دوره این رقابتها سال گذشته همزمان با بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با عنوان یادوراه امام خمینی (ره) 16 خرداد ماه 1393 در زورخانه ملی شهید فهمیده تهران برگزار و در آن مهدی رفعتی (سمنان) توانست با کسب مقام اول این مسابقات، عنوان قویترین ورزشکار زورخانه ای سال 1393 را از آن خود کند و حسین شاهپروری (تهران) و مهدی سلیمی (قزوین) نیز به ترتیب در سکوی های دوم و سوم قرار گرفتند.

 

         

/ 2 نظر / 75 بازدید
نرگس

""با سلام ودرود وب خوبی دارین انشاالله زیر سایه خداوند متعال موفق وپیروز باشید به وب منم که با موضوع مباحث تخصصی درباره ی سایتهای همسریابیه سری بزنید ودر ضمن اگه لطف کنیدووبلاگ منوبا عنوان سایت همسریابی یا همسر یابی لینک کنید ممنون میشم ومن هم شما رو لینک خواهم کرد با ایمیل درارتباطیم یا علی""

حسین

سلام.[گل] وب سايت جالبي داريد..از مطالبش استفاده کردم به ماهم يک سري بزنيد.. درضمن لينک شديد..