مراسم گلریزان در شیراز

پس از برگزاری مراسم گلریزان در شیراز
کمک 143 میلیون ریالی به نفع بانوان بی سرپرست

 

با برگزاری سنت حسنه گلریزان به مناسبت اعیاد ماه ربیع الاول کمکهای جامعه ورزش استان فارس به نفع بانوان بی سرپرست جمع آوری شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی وزورخانه ای به نقل از هیئت پهلوانی وزورخانه ای استان فارس، این مراسم در شب میلاد رسول اکرم (ص) برگزار گردید که در آن کمانه (مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس)، رضایی (معاونت فرهنگی و امور جوانان)، زارع مهذبیه (رییس اداره ورزش و جوانان شیراز)، خانم یقطین (عضو شورای اسلامی شیراز)، جمشیدی (مشاور معاون رییس جمهور)، رضایی (معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز)، روسای هیات های ورزشی، اهالی ورزش پهلوانی و زورخانه ای از زورخانه های متعدد شیراز، بزرگان و پیشکسوتان ورزش و افراد خیر گرمی بخش این محفل پر برکت بودند.

در این رسم خوبان ورزشکاران پهلوانی و زورخانه ای به سرپرستی حسین غرقی علاوه بر اجرای زیبای آیین های زورخانه ای به اجرای مراسم سنتی دعای گلریزان پرداخته و مهمانان نیک اندیش با توسل بر ایزد منان و حضرت محمد(ص) و ائمه ی معصومین هرکدام در کمال تواضع و فروتنی مبلغی را اهدا نمودند.

کل مبلغ جمع آوری شده در این مراسم 143 ملیون ریال بوده است که در جهت اشتغال زایی برای قشر مذکور هزینه خواهد شد

 

/ 3 نظر / 68 بازدید
همکاري در فروش

سلام وبلاگ جالبي داري بزرگوار به ما هم سر بزن مهربون و نظرت رو در مورد سايتم بگو لطفا http://shopgostar.info/ [گل]

تينا

سلام وبلاگ زيبايي داري حتما بيا و تو سايت زير ثبتش کن تا من و بازديد کنند هاي ديگه بتونيم هر روز بهت سر بزنيم.محلي که وبلاگتو ثبت مي کني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان است و فوق العاده پر بازديد.

محمدسجاد

سلام برادر خودم خسته نباشی عالی بود وبلاگت دستت درد نکنه